Kategorie

CZARNE MYDŁO

Jak zadbać o skórę suchą oraz z problemami łuszczycowymi? Znaleźliśmy produkt, który z pewnością Wam w tym pomoże. Przeznaczony jest głównie do skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do wielu chorób. W swoim składzie ma aż 37 ziół co wpływa na końcowy efekt działania.

Mydło ziołowe, które zostało wyprodukowane na bazie składników pochodzenia ekologicznego, to skarb wśród kosmetyków. Początkowo jego wygląd, jak sama nazwa mówi - czarne, może nieco zniechęcić. Ale po otwarciu opakowania szybko można zmienić zdanie. Zapach jest delikatnie świeży z nutą słodkości, dlatego można spokojnie stwierdzić, że jest przyjemny dla nosa. Wpływają na to ekstrakty z różnych kwiatów, które są zawarte w produkcie. Ma w sobie również różnego rodzaju olejki, dzięki którym efekt jest oszałamiający. Co ciekawe konsystencja jest wyjątkowo lekka i przyjemna, a wśród niej są liczne liście ziół. 

Mydło Agafi już po pierwszym myciu sprawia, że jest widoczny i odczuwalny efekt. Skóra staje się gładka i miła w dotyku. Po kontakcie z ciałem i wodą zaczyna się mocno pienić, czego nie widać w różnych nawilżających żelach innych firm. Natomiast włosy stają się gładkie i łatwo się rozczesują nawet bez użycia odżywki. Dodatkowym atutem jest to, że na długo po kąpieli zostaje piękny zapach. 

Główne działania mydła:
- ususwanie stanów zapalnych skóry;
- wmocnienie włosów oraz dodanie im blasku;
- oczyszcza pory;
- oczyszcza, zmiękcza skórę i pozwala na zrelaksowanie; 
- łagodzi i wzmacnia skórę głowy;
- stymuluje wzrost komórek;
- łagodzi podrażnienia.

https://gryczanka.pl/mydlo-ziolowe-czarne-500ml-ziola-i-trai-agafi-p27287Kontakt ze sklepem