Kategorie

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO GRYCZANKA.PL

 

1. Postanowienia ogólne:

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.zdrowiecodnia.pl prowadzony jest przez firmę:  P.P.H. Kamil Chojnowski  z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Generała Władysława Andersa 40 lok 26, 15-113 Białystok. NIP: 542-278-23-93

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym gryczanka.pl

 

2. Zasady dokonywania zakupów:

 

2.1. Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2. Zakupów w sklepie internetowym zdrowiecodnia.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

2.3.Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.4. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.5. Zdrowiecodnia.pl zastrzega sobie, w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.6. Zamówienia realizowane są najpóźniej w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

2.7. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany i możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania.

W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane.

W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia całą kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane.

2.8. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego niezwłocznie po jego skompletowaniu a w przypadku wybrania płatności przelewem po uznaniu go przez nasz bank.

2.9. W dni ustawowo wolne od pracy nasza firma jest nieczynna. O ewentualnych dodatkowych dniach wolnych od pracy Klienci informowani będą na stronie głównej serwisu. Zamówienia składane w dniach wolnych lub poza godzinami pracy realizowane będą następnego dnia roboczego.

2.10. Aby otrzymać fakturę VAT, należy odznaczyć odpowiednie pole i podać dane firmy w trakcie składania zamówienia. Fakturę można uzyskać też 90 dni po wystawieniu paragonu do zamówienia.   Wymagamy wtedy dostarczenia oryginału paragonu fiskalnego do siedziby firmy. 

2.11. Zamówione towary są dostarczane do Klienta przez kuriera pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Adres może być zmieniony przez kliknięcie na przycisk  „inny adres dostawy”

 

3. Ceny produktów:

3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Ceny wyświetlane na stronie głównej lub na stronach kategorii są podane za 1 sztukę / opakowanie.

3.3. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen. W przypadku zmiany cen podane na stronie sklepu ceny w momencie składania zamówienia są obowiązujące dla Sklepu.

 

4. Formy płatności:

 

Za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić następującymi sposobami:

- Gotówka przy odbiorze osobistym

- Przelew bankowy bezpośrednio na nasze konto firmowe

- Płatność za pobraniem

- Płatność ekspresowa Payeezy lub PayU

 

5. Realizacja dostaw:

5.1. Wszystkie zamówienia realizowane są najpóźniej w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem oraz najpóźniej w następnym dniu roboczym po wpłynięciu kwoty zamówienia na konto firmowe w przypadku wybrania opcji płatności przelewem.

5.2. Zamawiający ma prawo wyboru formy dostawy towaru:

- odbiór osobisty w punkcie handlowym w Białymstoku, na terenie PCRT S.A. (Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe) ul. Wł. Gen. Andersa 40 lok 26 hala 1 , 15-113 Białystok 
poniedziałek-sobota od 6:00-14:00

- dostawa za pośrednictwem Kuriera lub paczkomatu inpost

 

5.3. Koszt dostawy:

Koszty dostawy są naliczane w przypadku kiedy wartość zamówienia nie przekroczyła 150zł brutto. 

Powyższe koszty wysyłki obowiązują wyłącznie na terenie Polski. 

Przesyłki zagraniczne - warunki dostawy są ustalane indywidualnie.

Nie wysyłamy za granicę paczek "za pobraniem".

 

6. Reklamacje i zwroty:

 

6.1. Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca cenę produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Zamawiającego. Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

6.2. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu.

6.3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach przez producenta.

6.4. Reklamacje dotyczące produktów i usług przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: zdrowiecodnia@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 606 382 944, A także przez formularz kontaktowy na zdrowiecodnia.pl

6.5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. Nr 22 poz. 271.

 

7. Polityka prywatności:

 

Dane osobowe umieszczone są w  zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

 Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie, a także do wycofania zgody na otrzymywanie informacji o nowościach w sklepie.

Dane osobowe pozyskane od osób zamawiających produkty (klientów) za pośrednictwem strony internetowej www.zdrowiecodnia.pl podczas rejestracji i składania zamówienia, będą wykorzystywane jedynie w celu prawidłowego wykonania zamówienia. Jeśli klient wyraził uprzednio zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach w sklepie, serwer używać może adresu email Klienta do wysyłania informacji o nowościach i promocjach w sklepie zdrowiecodnia.pl. Nasza firma nie przekazuje danych osobowych swoich klientów innym podmiotom.

 

 

8. Bezpieczeństwo transakcji:

 

   Nasz sklep realizuje płatności za pomocą platformy internetowej payu.  Wszelkie operacje finansowe odbywają się na serwerach operatorów i banku. Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów.

 

 

      Więcej o bezpieczeństwie płatności znajdziesz na stronie www.payu.pl


Kontakt ze sklepem