Kategorie

SÓL HIMALAJSKA CZARNA DROBNA - NATURAL EXPERT

cena: 6,30 PLN
Dostępność:
dostępny
Waga:

Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: NATURAL EXPERT
Opis produktu

    Czarna sól himalajska jest stosowana zarówno w kwestiach kulinarnych, leczniczych jak również kosmetycznych. Jest to nic innego jak w większej części chlorek sodu. Sól ta powstaje poprzez filtrację wody, która następnie jest poddawana działaniu promieni słonecznych łącząc się w ten sposób ze składnikami mineralnymi.

    Sól himalajska czarna za główną funkcję ma obrane usuwanie wszelkich szkodliwych produktów wytwarzanych podczas przemiany materii.  Ma działanie silnie antytoksyczne. Tym samym działa antybakteryjnie, przy czym aktywnie wspomaga prawidłową pracę układu pokarmowego. Niweluje także nawracające i dokuczliwe bóle brzucha. Składniki mineralne takie jak wapń, zawarte w składzie soli, wspierają prawidłowy rozwój kości i zębów, a w szczególności wspomaga zwalczanie osteoporozy. Osoby z podwyższonym ciśnieniem krwi i chorobami serca powinny sięgać po czarną sól, gdyż ma wysoką zawartość magnezu, co wpływa również na ukojenie nerwów.

    Czarna sól drobna jest wykorzystywana w kulinarnych kwestiach. Sprawdza się w szczególności u wegan i wegetarian. Jest doskonała jako dodatek do majonezu bezjajecznego. Jest dość ostra i aromatyczna w smaku dlatego sprawdza się w kuchni orientalnej.
 

 

PRODUCENT : NATURAL EXPERT

WAGA : 500G

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem