Kategorie

BŁONNIK WITALNY - NATURAL EXPERT

cena: 7,99 PLN
Dostępność:
dostępny
Waga:

Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: NATURAL EXPERT
Opis produktu

Błonnik witalny jest naturalnym suplementem diety. Powstaje po przez połącznie dwóch ziaren: babki płesznik i babki jajowatej. Dzięki właściwościom tych dwóch ziaren błonnik witalny idealnie uzupełnia niedobór błonnika w organizmie człowieka.

Babka płesznik to roślina jednoroczna. Pochodzi z terenów Ameryki Południowej i Australii. Ma brunatne nasiona o gladniej powierzchni. Jej wysokość osiąga do 30cm.

Babka jajowata jest rośliną pochodzącą z terenów USA, Brazylii i Hiszpanii, gdyż wymaga nasłonecznionego i nawodnionego podłoża. Na jej koronie wyrastają charakterystyczne żółte kwiatki, a jej pokryte meszkiem liście rosną w owalnym kształcie. Owocem rośliny są torebki, w których zgromadzone są nasiona.

Błonnik witalny, jako połącznie dwóch ziaren posiada wiele wartości leczniczych, znanych ludziom od dawnych lat. Główną właściwością błonnika jest oczyszczanie organizmu jednoczeście polepszając samopoczucie i dodając energii organizmowi człowieka. Znany jest również jako doskonały suplement na odchudzanie. Poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, a co najważniejsze - zmniejsza apetyt.

Błonnik witalny jest wykorzystywany w procesie leczenia wyrostka, zaparć oraz hemoroidów, gdyż jest skutecznym naturalnym lekiem na choroby jelita grubego.

Znany jest również z funkcji regulujących poziom cukru we krwi i obniżania cholesterolu.

Należy jednak pamiętać, że nie każdy powienien sięgać po ten dodatek w diecie. Mieszanka babki płesznik i babki jajowatej jest niewskazana osobom z cukrzycą typu 2 oraz osobom z niedrożnością jelita czy chorobami przełyku.

Drugą ważną kwestią jest to, że dzienna dawka błonnika nie powinna przekraczać 3 łyżeczek, dodawanych do jogurtu czy musli, w równych godzinowo odstępach po 3 razy dziennie.

 

PRODUCENT : NATURAL EXPERT

Parametry
Podstawowe
ZAWARTOŚĆ CUKRU:Bez dodatku cukru
ZAWARTOŚĆ KONSERWANTÓW:Bez konserwantów
KRAJ PRODUCENTA:Polska
NATURAL EXPERT:Taki
WEGAŃSKI:Tak
WEGETARIAŃSKI:Tak
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem