Kategorie

SÓL HIMALAJSKA Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM - NATURAL EXPERT

cena: 5,40 PLN
Dostępność:
dostępny
Waga:

Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: NATURAL EXPERT
Opis produktu

Skład: sól himalajska różowa gruba, czosnek niedźwiedzi.

   Sól Himalajska Pozyskiwana jest w największych kopalniach soli na świecie w miejscowości Kewra, które datuje się na około 200 milionów lat. Uważana jest za najczystszą sól na świecie, ponieważ pochodzi z czasów ery jurajskiej, kiedy świat był jeszcze w stanie nienaruszonym.

   Na pewno sól ta posiada najwyższe stężenie minerałów, co sprawia, że jest najbardziej wartościowa ze wszystkich jej rodzajów soli. Jej smak jest bardzo delikatny i słodkawy. Sól himalajska nadaje się głównie do surowych warzyw, ryb, tatara, ale łączy się dobrze z większością potraw.

   Czosnek niedźwiedzi, rosnący dziko na bagnach i mokradłach Europy Środkowej, jest często stosowany w kuchniach lokalnych.

   W Niemczech i w innych częściach Europy Środkowej, popularność czosnku niedźwiedziego wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Czosnek niedźwiedzi powinno się stosować w surowej postaci, mieszając z gorącym jedzeniem tuż przed podaniem. W przeciwnym razie, większość charakterystycznego smaku jest marnowana - ulatniając się wypełnia kuchnię, nie jedzenie.

   Mieszanka przypraw idealna do marynowania wszelkiego rodzaju mięs i ryb.

POCHODZENIE : POLSKA

PRODUCENT : NATURAL EXPERT

WAGA : 100G

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem