Kategorie

SÓL HIMALAJSKA CZARNA ŚREDNIA - NATURAL EXPERT

cena: 6,25 PLN
Dostępność:
dostępny
Waga:

Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: NATURAL EXPERT
Opis produktu

 

SÓL HIMALAJSKA CZARNA ŚREDNIA 


Składniki: 100% sól himalajska czarna Kala Namak.

   Czarna sól himalajska jest stosowana zarówno w kwestiach kulinarnych, leczniczych jak również kosmetycznych. Jest to nic innego jak w większej części chlorek sodu. Sól ta powstaje poprzez filtrację wody, która następnie jest poddawana działaniu promieni słonecznych łącząc się w ten sposób ze składnikami mineralnymi.

    Sól himalajska czarna za główną funkcję ma obrane usuwanie wszelkich szkodliwych produktów wytwarzanych podczas przemiany materii.  

    Ma wykorzystanie głównie w kosmetyce. Kąpiel wodna z dodatkiem czarnej soli wpływa korzystnie na wygląd skóry człowieka oraz eliminuje toksyny. Jest skuteczny podczas przeziębień i grypy, a także wspomaga regenerację stłuczonych czy zwichniętych kończyn. Niweluje bóle mięśni i stawów. Roztwór z czarnej soli i wody stosowany do płukania włosów i skóry głowy poprawia wzrost włosów oraz zmniejsza ryzyko rozdwajania końcówek. Czarna sól to coraz bardziej znany i polecany produkt. Wydobywana jest w Indiach i Pakistanie. Głównie wykorzystywana w kuchni indyjskiej oraz jako cenny składnik w diecie wegan.Sól czarna przybiera barwę od różowej po ciemno fioletową, a jej zapach jest bardzo charakterystyczny. Jednak nie warto zniechęcać się jajecznym zapachem, gdyż w kuchni wegańskiej jest to bardzo ważna kwestia. Smakiem nie różni się od zwykłej soli, jest równie słona. Stosowana jest przeważnie do kuchni wegańskiej.

 

Kraj pochodzenia: Pakistan
Masa netto:według wybranej wagi

Producent: 
NATURAL EXPERT
PPH Kamil Chojnowski
info@naturalexpert.pl


Informacja o alergenach:
Produkt może zawierać alergeny:
sezam, orzechy, gluten, seler, gorczyca
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem