Kategorie

O gryczance

Zdrowe jedzenie to ważna kwestia w życiu człowieka, dlatego opracowaliśmy sklep internetowy, w którym odnajdziecie produkty, takie jak bakalie, żywność naturalną, żywność bezglutenową, oleje naturalne, miody Manuka i wiele innych.

Nasz ineternetowy sklep, a zarazem hurtownia, ze zdrową żywnością ma swoją siedzibę w Białymstoku, a dokładniej na giełdzie rolno towarowej, gdzie mieści się również siedziba naszego sklepu stacjonarnego.

 
Gryczanka to sklep ze zdrową żywnością online opierający się na naturze, wysokiej jakości, produktach bio, eko i organic.

Staramy się dobierać ceny tak, aby produkty były tanie, a jednocześnie dobre i smaczne. Wśród producentów można odnaleźć zarówno polskich, jak i zagranicznych. Natomiast wśród klientów cieszymy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Kategorie sklepowe są podzielone na poszczególne działy, dla których zostały przypisane odpowiednie produkty. 
Kosmetyki to naturalne produkty organic, które wspomagają utrzymanie pięknej skóry ciała. Znajdują się tak również produkty polecane do włosów, takie jak woda pokrzywowa. Eko kosmetyki posiadają certyfikaty, dzięki czemu mamy pewność, że są naturalne i wypełnione w 100% bogactwem witamin i minerałów. Zachęcamy do testowania kosmetyków naturalnych z naszego sklepu internetowego. 

 

Bakalie z naszego sklepu internetowego opierają się w głównej mierze na naturalnych suszonych owocach, bez dodatków cukrów i bez konserwantów- takich jak daktyle, suszone figi czy naturalne morele.Są to owoce suszone bez dodatku cukru, bez siarki i w 100% prawdziwe. Dbając o zadowolenie klienta przygotowaliśmy ofertę najlepszych i wręcz tanich orzechów, które są niepasteryzowane.

Zachęcamy do skosztowania prawdziwych suszonych owoców oraz orzechów ze sklepu internetowego Gryczanka. 


Sklep online zawiera w ofercie również przyprawy oraz zioła. Przyprawy takie jak zioła zamiast soli, bez chemii, bez konserwantów i bez sztucznych dodatków są idealne przy poprawie walorów smakowych potrawy. Herbatki ziołowe to produkty o szerokim zastosowaniu, głównie w lecznictwie naturalnym, dlatego zajmują ważne miejsce w naszym asortymencie. Yerba mate to ostrokrzew paragwajski , który mamy w wyjątkowo tanich cenach. Gatunkowo sięgają od tych najmocniejszych po delikatne w smaku i mocne w działaniu. 


Sklep internetowy Gryczanka to bogactwo produktów stworzonych dla alergików. Zamienniki mleka zwierzęcego w sklepie ze zdrową żywnością online to mleka roślinne w proszku i płynie, w szczególności mleko owsiane, które zachwyca ceną czy mleko kokosowe o wyśmienitym smaku. 
 

W naszej ofercie odnajdziecie również różnego rodzaju kasze i zboża od polskich producentów. Szczególnie polecane przez nas to komosa czerwona oraz pochodna canihua, kasza gryczana, ryże pełnoziarniste, kasza jaglana, słonecznik łuskany. Znajdziecie również produkty strączkowe takie jak soczewica brązowa czy groch łuskany oraz płatki orkiszowe i wiele innych. 
Sklep internetowy Gryczanka poleca również produkty bezglutenowe , w tym mąki na ciasta bez zawartości glutenu oraz mąki na chleby pełnoziarniste. Polecamy również zdrowe słodycze , czyli czekolady, naturalne i surowe kakao. 


Zachęcamy wypróbowanie suplementów i superfoods oraz zdrowych lokalnych miodów czy syropów neera. W naszej ofercie znajdziecie też miody Manuka w wyjątkowej cenie i oleje tłoczone na zimno firmy OlVita. 
 

Podsumowując sklep internetowy Gryczanka to zbiór bogactwa witamin i minerałów zamknięte w w poszczególnych produktach pochodzących z lokalnych rejonów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem online oraz stacjonarnych w Białymstoku. 


Kontakt ze sklepem