Kategorie

B12 + FOLIAN 5-MTHF Methyl 60kaps. - PHARMOVIT

cena: 23,80 PLN
Dostępność:
dostępny
Koszt wysyłki:

Darmowa wysyłka !!!

Na zakupy powyżej 150 zł

Czas wysyłki: na drugi dzień roboczy
Producent: PHARMOVIT
Opis produktu

B12 + Folian 5-MTHF Methyl to suplement diety zawierający w swoim składzie aktywny kwas foliowy w postaci L-metylofolianu wapnia oraz witaminę B12 w postaci metylokobalaminy. Obie formy witamin są metylowane co oznacza, że są one dostępne dla organizmu od razu po spożyciu, bez konieczności dalszych przemian metabolicznych. W przeciwieństwie do spożywania zwykłego kwasu foliowego, spożywanie L-metylofolianu wapnia wykazuję większą biodostępność oraz nie maskuje niedoborów witaminy B12. B12 i aktywny kwas foliowy pomagają w prawidłowej produkcji krwi,w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz biorą udział w procesie podziału komórek. Dodatkowo aktywny kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży i pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów, natomiast witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny. Inulina z cykorii przyczynia się do prawidłowej pracy jelit poprzez zwiększenie częstotliwości wypróżniania. Korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożycia 12g inuliny z cykorii. Porcja produktu dostarcza 210 mg inuliny.

Składniki

Inulina z korzenia cykorii; otoczka kapsułki: żelatyna; Magnafolate® - aktywny kwas foliowy (L-metylofolian wapnia); witamina b12 (metylokobalamina)

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Inulina

260,00 mg

Witamina B12

500,00 µg (20000% RWS)*

Magnofolate® L-metylofolian wapnia

538,00 µg

- w tym aktywny kwas foliowy

400,00 µg (200% RWS)*

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem